Muzyczne Przedszkole Nowy Sącz

Muzyczne Przedszkole Nowy Sącz Kraina Marzeń

W muzycznym przedszkolu Kraina Marzeń, na wszystkie dzieci czeka mnóstwo atrakcji. Zabawy rozwijające muzyczne zainteresowania, a także wspierające ogólny rozwój i inspirujące do aktywnego poznawania otaczającego świata.

Spis Treści
  Add a header to begin generating the table of contents

  Podstawą wszystkich naszych przedszkoli Kraina Marzeń jest zaszczepienie miłości do szkoły i nauki. Wierzymy w zapewnienie bezpiecznego, zorganizowanego i angażującego środowiska, które wspiera, zachęca i inspiruje każde dziecko w naszych przedszkolach w Nowym Sączu.

  przedszkole

  Nasze fundamentalne przekonanie, że dzieci najlepiej uczą się poprzez sensowną zabawę, znajduje odzwierciedlenie w programie skoncentrowanym na dziecku, który integruje poznawcze, społeczne, fizyczne, emocjonalne, językowe, samopomocowe i estetyczne obszary w celu całkowitego rozwoju dziecka.

  Co może zaoferować Muzyczne Przedszkole Nowy Sącz Kraina Marzeń?

  Dbamy nie tylko o rozwój intelektualny i fizyczny Państwa dzieci, ale również zależy nam na ich zdrowiu. Z tego powodu samodzielnie przygotowujemy dla nich posiłki, mając do dyspozycji własną kuchnię. Nie korzystamy z gotowych usług cateringowych, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad jakości wybieranych składników, a także komponując najlepsze diety dla różnych grup wiekowych dzieci. Przez cały czas pobytu w przedszkolu, dzieci pozostają pod opieką wykwalifikowanych opiekunek i pedagogów, mających należyte przygotowanie do wykonywania tego zawodu.

  Wybór najlepszego przedszkola dla swojego dziecka jest trudną i wymagającą decyzją. Jakimi kryteriami należy się kierować, aby dokonać słusznej decyzji?

  Stoimy na stanowisku że w przedszkolu powinna panować rodzinna i przyjacielska atmosfera, a relacje pomiędzy personelem opiekuńczym a dziećmi muszą opierać się na zrozumieniu potrzeb i indywidualizmie małych dzieci.

  Działających jako Niepubliczne Przedszkola Muzyczne realizujące autorski Program Wychowania Przedszkolnego zatwierdzony przez MEN stworzony w oparciu o nową podstawę programową, który jest poszerzony o rozbudowaną edukację muzyczną.

  Przedszkola mieszczą się przy ul. Grunwaldzkiej 176, Radzieckiej 18, Rokitniańczyków 32, Westerplatte 37

  Przedszkola zostały wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Miasta Nowego Sącza.

  Scroll to Top