O Krainie Marzeń

Dlaczego warto wybrać
Krainę Marzeń?

Kraina Marzeń to niepubliczna placówka edukacyjna z siedzibą w Nowym Sączu. Istniejemy na rynku nieprzerwanie od 10 lat. W tym czasie mury naszych obiektów opuściło kilkaset dzieci. Każdy z naszych podopiecznych jest dla nas wyjątkowy i może liczyć na indywidualne traktowanie. Naszą misją jest nie tylko zapewnienie najlepszej opieki i maksymalnego bezpieczeństwa, ale również pomoc w rozwijaniu muzycznych talentów u Państwa pociech. Kraina Marzeń to aż 3 różne placówki muzyczne:
żłobek, przedszkole i zerówka.

Spis Treści
  Add a header to begin generating the table of contents

  Do naszych placówek przyjmujemy wszystkie dzieci niezależnie od zdolności. W dzisiejszym świecie, który rozwija sie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, właściwa edukacja od najmłodszych lat jest czymś niezwykle ważnym. Jest przepustką do osiągania w przyszłości wspaniałych sukcesów oraz stawania się dobrym człowiekiem. Dodatkowo wzbogacenie edukacji o niezwykłe doznania muzyczne powoduje, iż jest ona bardziej pełna i przyjazna dzieciom. Dlatego też pod logiem Kraina Marzeń w różnych miejscach Polski południowej tworzymy kilka znakomitych placówek edukacyjnych.

  Jeżeli mieszkają Państwo w Nowym Sączu lub okolicach i poszukują sprawdzonej placówki dla swoich dzieci, warto wybrać Krainę Marzeń. Powodów jest wiele, a wszystkie z nich prezentujemy poniżej.

  Własne zaplecze gastronomiczne

  Sposób odżywiania jest niezwykle ważny dla zdrowia i prawidłowego rozwoju każdego dziecka. W Krainie Marzeń dobrze o tym wiemy. W odróżnieniu od wielu innych przedszkoli, posiadamy własne zaplecze gastronomiczne. Nasz wykwalifikowany personel kuchenny każdego dnia przygotowuje dzieciom smaczne, zdrowe, a przede wszystkim pełnowartościowe posiłki. Odpowiadają one zapotrzebowaniu energetycznemu różnych grup wiekowych i są obfite w naturalne źródła witamin i mikroelementów, tak ważnych dla właściwego rozwoju
  fizycznego i intelektualnego.

  Znakomity personel opiekuńczy

  To kto będzie opiekował się Państwa dziećmi jest niezwykle ważne. Doświadczenie, umiejętności i świetne przygotowanie pedagogiczne sprawia, że personel Krainy Marzeń to najlepsza opcja dla Państwa dzieci. Nasze opiekunki, przedszkolanki i nauczyciele to najlepsza kadra w okolicy. Zapewnią wszystkim dzieciom poczucie bezpieczeństwa oraz ciepłą, rodzinną atmosferę. Wiemy jak stresującym przeżyciem może być dla dzieci pierwsza rozłąka z rodzicem i pójście do żłobka lub przedszkola. Wiemy co zrobić aby te negatywne emocje minimalizować i uczynić nową sytuację łatwiejszą i przyjemniejszą
  dla każdego dziecka.

  Scroll to Top