Program edukacyjny w żłobku

Program edukacyjny żłobek

Program Krainy Marzeń realizowany w placówce dla Maluszków przy ul. Reja 1 uwzględnia pełny rozwój osobowości małego Dziecka – intelektualny, fizyczny i społeczny. Naszym celem jest wychowanie Dzieci na śmiałych, dobrze radzących sobie w życiu malców, mających właściwy kontakt z otoczeniem i dobrze czujących się we współczesnym świecie.

Spis Treści
  Add a header to begin generating the table of contents

  Kraina Marzeń wykorzystując nowoczesne metody dydaktyczne, proponuje bogatą ofertę zajęć edukacyjnych. W Krainie Marzeń prowadzona jest nauka języka angielskiego, gimnastyka, rytmika (codziennie), muzyko-plastyka, ćwiczenia logopedyczne, plastyka i inne formy „edukacji przez zabawę”. Organizacja zajęć uwzględnia równowagę pomiędzy swobodną zabawą oraz zajęciami edukacyjnymi. Wysoko wykwalifikowany personel gwarantuje wszechstronne nauczanie.

  żłobek Nowy Sącz

  Maluszki poznają już od najmłodszych lat różne instrumenty muzyczne mają możliwość gry na nich w formie zabawy. Mają możliwość odwiedzać od czasu do czasu spokrewnione przedszkole muzyczne i usłyszeć, jak muzykują ich starsi koledzy. Jeżeli obawiacie się państwo czy wasz malec da sobie radę to odpowiedź brzmi oczywiście.

  Program muzyczny w Krainie Marzeń jest przystosowany do każdego dziecka i każde bez większego trudu da sobie radę. Pamiętajmy, że wszystko w Krainie Marzeń jest zabawą.

  Scroll to Top