Żłobek Nowy Sącz

Żłobek Kraina Marzeń

Żłobek to placówka przeznaczona dla najmłodszych dzieci, w wieku od 5 miesięcy do 3 lat. Opiekę nad Państwa dziećmi będzie sprawował doświadczony personel opiekuńczy z wieloletnim doświadczeniem.

Spis Treści
  Add a header to begin generating the table of contents

  Szukasz sprawdzonego i bezpiecznego miejsca dla swojego dziecka? Chcesz go zostawić pod dobrą opieką, kiedy Ty pójdziesz do pracy? Odpowiednim miejscem na to jest nasz Żłobek Nowy Sącz. Miejsce przyjazne maluchom, w którym otrzymają najlepszą opiekę i nie będą cierpieć nudy.

  żłobek Nowy Sącz

  Nasz żłobek Kraina Marzeń to sprawdzona placówka, która działa w Nowym Sączu od wielu lat. Działamy na podstawie sprawdzonych wzorców i autorskiego programu. Olbrzymią wagę przykładamy do bezpieczeństwa Państwa dzieci, stawiając na sprawdzoną i doświadczoną kadrę opiekuńczą z niezbędnymi kwalifikacjami.

  Dlaczego Żłobek Nowy Sącz to dobre miejsce dla Państwa dziecka?

  Sami jesteśmy rodzicami i dobrze wiemy, jak odpowiedzialną decyzją jest zapisanie dziecka do żłobka. Wymaga to olbrzymiej dozy zaufania i pewności, że dziecko będzie w dobrych rękach, kiedy Państwo pójdą do pracy. Za naszą placówką przemawia wiele lat nieprzerwanej działalności i setki pozytywnych opinii rodziców.

  Zapraszamy Państwa do odwiedzin naszego żłobka, aby obejrzeć go z bliska oraz poznać personel, który będzie troszczył się o Państwa pociechy.

  Żłobki z personelem opiekuńczym i medycznym przygotowanym do opieki nad takimi malcami. Placówka znajduje się przy ul. Kossaka 1, , Rokitniańczyków 32, Westerplatte 37 oraz Radziecka 18 w Nowym Sączu. Działamy na podstawie wpisu do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Miasta Nowego Sącza

  Scroll to Top