Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Przedszkola i Żłobki Czynne od poniedziałku do piątku od 6:30 do 17:00, przez cały rok kalendarzowy z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy. W Wigilię i Sylwestra placówki czynne są nieczynne.

Posiadamy własne kuchnie i wysoko wykwalifikowanych kucharzy dzięki czemu przygotowywana żywność jest zawsze najlepszej jakości i podana z największą dbałością o walory zdrowotne i smakowe. Ważnym dla nas elementem jest także wygląd podawanych posiłków co ma szczególny wpływ na apetyt naszych przedszkolaków
Zapewniamy odpowiednio dobraną kalorycznie dietę, uzgodnioną z dietetykiem przedszkolnym i z Terenową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną.

Więcej informacji pod numerem  694 424 336

Śniadanie w godzinach 9:00-10:00,
Obiad w godzinach 12:00-13:00
Podwieczorek pierwszy w godzinach 14:00-14:30
Podwieczorek drugi w godzinach 16:00-16:30

Śniadanie: kolorowe kanapki z serem, wędliną, pomidorem, ogórkiem; zupa mleczna, kiełbaski, jajka z majonezem, słodkie grzanki, chrupiące zapiekanki z wędliną i serem oraz mleko, herbata lub kakao.

Obiad: składa się z dwóch dań - zupy i drugiego dania mięsnego lub jarskiego, surówki i kompotu ze świeżych lub mrożonych owoców, soków owocowych.

Podwieczorek pierwszy: kanapki z serem, wędliną, dżemem, owoce, ciasto domowego wypieku, kisiel lub budyń, jogurt, soki owocowe.

Podwieczorek drugi: kanapki z serem, wędliną, dżemem, owoce, ciasto domowego wypieku, kisiel lub budyń, jogurt, soki owocowe.

Posiłki nie są limitowane a dzieci zachęcane są do jedzenia.

Wspólne posiłki są okazją do spróbowania różnorodnych dań, jak również do zapoznania dzieci z zasadami zachowania przy stole.

Po obiedzie, we wszystkich grupach, prowadzone są zajęcia wyciszające, a w grupie 3-latków dzieci korzystają ze sjesty poobiedniej z możliwością snu. To czas relaksu przy łagodnej muzyce, słuchanie bajek i opowiadań do poduszki. Sjesta poobiednia to nie tradycyjne leżakowanie. Jeśli dziecko nie ma ochoty na spanie, to nie śpi, przegląda wtedy książki, słucha opowiadań bądź spokojnie wypoczywa

Scroll to Top